www.kern-remember.cz   oficiální stránky brměnské rockové kapely
   
   
 
Novinky
Historie
Diskografie
Obsazení
Fotogalerie
Koncerty
Rozhovory
Texty, MP3, Midi
Video
Příběhy

Kapela Kern ukončila k datu 31.12.2007 svoji činnost

Starší příspěvky

24.10.2010
Vážení přátelé !
Kapela Kern slaví v příštím roce 30 let hraní a členové souboru se rozhodli udělat několik vystoupení v letní sezóně. Sami zajisté znáte situaci kolem vnitřních záležitostí kapely - mám na mysli v jaké sestavě kapela bude tyto koncerty absolvovat. Věřte mi, že ze strany kapely bylo učiněno maximální úsilí pro fungování v původní sestavě. Jen já za sebe mohu říci, že jsem využil veškeré možné prostředky k tomu, aby to takto fungovalo. Jarda Kronek se ale s Liborem Machatou rozhodli pro plné vytížení v kapele Alband. Mají na to zajisté právo - jakožto zbytek kapely má právo s převažující většinou pokračovat dále a najít plnohodnotné náhrady na jejich posty.
Mohu pouze sdělit, že kapela se již pilně připravuje na zmíněné koncerty a zkouší v nové sestavě, tedy s novým zpěvákem a baskytaristou. Víme jak náročného úkolu jsme se zhostili, nicméně jsme přesvědčeni o tom, že naše produkce bude ještě o kousek dál než před tím a že se to fanouškům bude líbit. Také jsme si vědomi toho, že se najde mnoho odpůrců tohoto kroku, ale na straně druhé mnoho nových fanoušků a zastánců tohoto počinu.
Sám za sebe mohu říci, že se negativních reakcí neobávám, ba naopak. Za poslední rok, až dva, jsem se setkával na různých akcích a festech s velkým množstvím fanoušků a mohu říci, že mě jejich reakce na stav v Kernu dost překvapily. Většina totiž zastávala názor, že by bylo dobré hrát dále, a to i za cenu potřebných změn. Sami jsme tento stav promysleli a dospěli jsme ke stejnému názoru.
Za celou kapelu jen mohu sdělit, že uděláme maximum pro to, abychom věrné fanoušky nezklamali. Držte nám proto palce a přijďte se pak mrknout na to,jak že to kapele šlape …
A těm které jsme zklamali se moc omlouváme a věřte nám, že za dané situace nebylo jiného východiska.
Jardovi a Liborovi přejeme mnoho úspěšných koncertů jak doposud, s plnými sály a skvělými reporty na internetu.
S pozdravem za Kern - Karlos.

2.9.2008
K 1.9.2008 pozastavujeme prodej CD prostřednictvím naší zásilkové služby. Důvodem je rozprodaný původní náklad a vzhledem k nejasnému pokračování činnosti i to, že by asi nemělo smysl dávat další náklad do výroby. Taky nás trošku mrzí, že starší desky již nebylo možné opatřit jinou cestou, než vypalovacími technologiemi a část fanoušků to nepřijímala vlídně. Je jasné, že dobové požadavky už jsou někde jinde, ale snad jsme hlavně potěšili pamětníky - o to tady hlavně šlo. Případná další činnost kapely by se pochopitelně odrazila i v této oblasti, v této chvíli chci hlavně poděkovat za vaše příspěvky do tzv. Elektronické petice za pokračování kapely Kern. Já osobně jsem velice ohromen kladnými vstupy, v nichž projevujete zájem o Kern a chci říct, že to určitě bude mít význam při další vnitrokapelové diskuzi. Tony Vodička

2.5.2008
"Libore, jak ty se díváš na ukončení činnosti Kernu ? Pan Kronek svůj názor zveřejnil v některých médiích, zajímal by nás ten tvůj."

"Pan Kronek, jak hezky říkáte pravověrnému rockerovi, měl, jako lídr, tu možnost médiím svůj názor říct a upřímně řečeno, moc to jemu, ani celému Kernu, nezávidím. Zeptejte se kteréhokoliv člena jakékoliv kapely na důvody a pocity při rozchodu a nabudete dojmu, že mluvíte o pěti různých kapelách ..." více >>

28.4.2008
V Brně padl český rekord. Závodníci dokázali kroužit na motokárách celých osmdesát hodin. Závodu se zúčastnil také J.A.Kronek ... více >>

12.3.2008
Sláva kdysi populární brněnské kapely Kern vyhasíná. Zpěvák a lídr Jaroslav Albert Kronek přiznává, že od loňského července byl s některými členy skupiny na nože.
"Podal jsem kapele půlroční výpověď. Kern prakticky přestal existovat. Deset let jsme byli bez manažera, který by se o nás staral," přiznal čtyřiapadesátiletý muž s bohatou hřívou vlasů.
Před lety na hlavě nosil podobně jako celý Kern trvalou. Více než dvacetkrát před vyprodanými sály zpíval hit Blízko nás. Poslední roky ale byly pro skupinu spíš hubené.
"Nakonec jsme na špatně zajištěných akcích hrávali po půlnoci" ... více

14.2.2008
Podívejte se na video z vystoupení 18. a 19.1.2008 na VII.ročníku mezinárodního halového motokrosu v brněnské hale Rondo.


4.2.2008
Podívejte se na několik fotografií skupiny Kern z jejich koncertu v Křižanovicích u Bučovic 22.12.2007 a prezentované na www.fkkrizanovice.org/fotogalerie/2007-12-22-kern/.
Autor : Ivan Florián

22.1.2008
Podívejte se na několik fotografií, které jsme obdrželi, z
akce v Rondu. Za fotografie děkujeme.
Pro ty, kteří preferují pohyblivé obrázky, připravujeme krátké videjko z Ronda (cca 14 dní).

Komerční sdělení :
I když kapela Kern formálně ukončila svoji činnost, webové stránky zůstávají funkční, a to minimálně do 16.5.2008, kdy vyprší placený webhosting. Pokud se členové kapely dohodnou na prodloužení webhostingu, budou stránky funkční i další období, a to na další rok tj. do 16.5.2009. Předběžné jednání s kapelou naznačuje zatím variantu dalšího jednoročního hostování a ukončení až příští rok. Toto sdělení je myšleno zejména s nemožností objednání CD/DVD/Zpěvníku v shopu po expiraci stránek.
O dalším vývoji Vás budeme s předstihem informovat. Webmaster

16.1.2008
Vážení přátelé !
Kapela Kern ukončila k datu 31.12.2007 svoji činnost. Jak jistě většina fanoušků ví, soubor začal cca před 4-mi roky fungovat v původním složení, které není třeba nyní jakkoliv specifikovat, neboť je zřejmě všem notoricky znám. Kapela uspořádala tzv. „Remember Tour“- tzn.vzpomínkové tour na rané období kapely z let 1983-1990.
Muzikanti schválně volili tvorbu z tohoto období a možno říci, že program, byť s menšími obměnami hráli doposud. S jakým úspěchem a ohlasem u vás-fanoušků kapely se naše snažení realizovalo, necháme pouze na posluchačích. V původní verzi měl být návrat na pódia krátkodobějšího charakteru, v podstatě šlo o uspořádání několika koncertů v ČR. Naše snažení začalo velice úspěšným koncertem ve Šlapanicích u Brna, kterého se zúčastnilo cca 3 tisíce fanoušků. Poté kapela odehrála několik dalších vystoupení, vydala živé CD a DVD. Celá tato anabáze nakonec trvala déle, než jsme sami předpokládali. Když zhodnotíme s odstupem času činnost kapely, tak můžeme dokonce směle říci, že zmiňované „Remember Tour „ bylo záhodno ukončit již někdy na začátku loňského roku. Kapela několikrát pozměnila Play list, ovšem vždy šlo o změnu v rámci starších či novějších alb. Myslíme si, že současná doba patří jednoznačně k době, kdy se naprosto skvěle daří rockové muzice v našem státě. Fanoušci jsou velice vnímaví, chápající a také samozřejmě nároční. Je proto jasné, že těmito „vlastnostmi“ jsou vybaveni i fans Kernu.
Nám je tato situace jasná a museli jsme volit jednoznačné stanovisko co se týče další činnosti kapely. Možností v tomto případě není mnoho, v podstatě pouze dvě. Buďto činnost ukončit, neboť nejde donekonečna hrát dokola starý repertoár nebo udělat nové CD a hrát dál. Členové kapely se rozhodli, a to už v polovině loňského roku, pro ukončení činnosti.
Není třeba se nějak unášet v hodnocení tohoto kroku nějakými dohady, falešnými spekulacemi atd. Myslíme si, že už na stránkách tohoto webu proběhly desítky diskuzí ať plodných či neplodných na téma kapely jako takové, další tvorby atd. Bylo nám již dávno jasné, že nelze stavět na starém repertoáru. Kapela se několikrát pokoušela o novou tvorbu ale bezúspěšně. Materiálu bylo vždy dost, ovšem v současné době jsme prostě nenašli společnou řeč. Nemyslíme si, že by šlo o nějakou výjimečnou záležitost. Takovýchto kapel je u nás i ve světě desítky a myslíme si, že je lepší nevydávat raději nic, než desku špatnou a podprůměrnou.
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem fanouškům za jejich přízeň a také i všem kritikům za někdy přínosné a někdy nepřínosné příspěvky na náš web. Nutno poznamenat, že ani skalní fans na straně jedné a ani nejtvrdší odpůrci kapely na straně druhé naprosto neovlivnili tento krok kapely.
S pozdravem „ROCKU ZDAR „ kapela Kern

10.1.2008
Časový harmonogram VII.ročníku mezinárodního halového motokrosu v brněnské hale Rondo, kde vystoupí kapela m.j. i kapela KERN, naleznete na href="http://www.arena-cross.cz/soubory_download/CH-AXRB%202008.pdf.

----------------------------------------- 2007---------------------------------------
19.12.2007

 • Ve dnech dnech 18.-19.1.2008 proběhne VII.ročník mezinárodního halového motokrosu v brněnské hale Rondo. Na na začátku a na konci v každém dnu vystoupí kapela Kern (18.1. cca v 19:00 hod a 22:00 hod a 19.1. cca v 18:00 hod a 21:00 hod).
  Akci pořádá agentura Forsage Brno. Více informací naleznete na www.arena-cross.cz.

 • Vystoupení Kernu dne 25.12. v Pohořelicích proběhne v kulturním domě na náměstí. Kern vystupuje cca v 22:00 hod.

  13.12.2007
  Kapela Kern Vám všem přeje příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.

  31.10.2007
  Od Soňi M. jsme dostali spoustu fotek z akce ve Sloupu v Mor.krasu. Některé jsme vybrali a můžete je shlédnout ve fotogalerii. Za fotky Soni děkujeme.

  31.10.2007
  Aktualizace koncertů - 22.12. Křižanovice u Bučovic, 25.12.Pohořelice.

  30.10.2007
  Karlosi, všechno nejlepší ke Tvým narozeninám !

  20.10.2007
  Do fotogalerie přidány fotky z Pivní pouti z Černé Hory ze dne 29.9.2007.

  10.10.2007
  Pro www.metalzone.info jsme poskytli rozhovor.
  Na portálu se objeví v nejbližších dnech, zápis rozhovoru můžete shlédnout zde.

  7.10.2007
  Dobrá informace pro ty, kteří nás žádali o vydání zpěvníku Kern. Zatím se sice nepodařilo dostat ho do knižní distribuce, ale již nyní si ho můžete v našem Shopu zakoupit. Jedná se o 34 songů, kde naleznete melodie s textem a akordy.
  Seznam písní : Absolutní sólo, A zítra zase, Avantýry sladké, Bitva v Černé Hoře, Blízko nás, Černý kocour, Dál a dál, Exploze snů, Fernetový oči, Hvězdám už nevěřím, Jenom stárneme nic víc, Jsme lidé, Kdo s koho, Milion týdnů loučení, Miss aut, Nejlepší ženský už nejsou, Není větší síly, Oživ tu tvář, Půlnoční lady, Ráno má punc, Silnější,než já, Stokrát za život, To jsme my, To se mi jen zdá, Ty můžeš, Ty se mi vdáváš, Už vím, V sobotu ne, Víckrát mi nevolej, Všední známosti, Všeho s mírou, Zapomeň, Zapomenutí muži, Zídka bláznů.

  5.10.2007
  Aktualizace plánu Gambrinus KERN & bands tour 2007.

  17.9.2007
  Gambrinus KERN & bands tour 2007
  Na podzim vyráží brněnská rocková kapela KERN na tour v legendární sestavě z dob největší slávy kapely. Sestava je následující :zpěv charismatický Jaroslav Albert Kronek, kytara Slávek Karásek a Tony Vodička, basová kytara Libor Machata a bicí Karel Vodička jsou zárukou dvouhodinového koncertu těch největších hitů. V playlistu koncertu najdeme songy jako Blízko nás, Ty se mi dnes holka vdáváš, Hvězdám už nevěřím, Není větší síly, Fernetový oči, Zídka bláznů aj.
  Poslední dvě média kapely, jak CD live hitů „KDO S KOHO“ tak i DVD „KLIPOLOGIE“ se na koncertech a na internetu prodalo velké množství což svědčí o stálé popularitě brněnské rockové formace.
  Koncert a celé tour je doplněno mladými našlapanými kapelami hard-corovým Mr.Dynaboom, heavy metalovým brněnským Eagleheart (předkapela House of Lords), hodonínskými Sekond End, blanenskými Go Inside, a nově vycházející hvězdou metal-crossoverovým VIDOCK. Jedná se tak prakticky o rockový festival za účasti 5.kapel. Na některých akcích se zúčastní zlínský PREMIER v původním složení. Hlavním supportem celého turné KERN je Ústecký VIDOCK, jenž zaujal letos v prvním roce fungování úspěšnými koncerty na Basinfirefestu, Benátské noci, Noci plné Hvězd, Vizovickém Trnkobraní a spoustě dalších. Letošní porce 40.koncertů je dobrou přípravou před nahrávání desky u Miloše DODO Doležala, kde byl nahrán úspěšný promo singl.

  Kapely na Masters of rock Café:
  KERN - www.kern-remember.com
  VIDOCK - www.vidock.cz
  MR.DYNABOOM - www.mrdynaboom.com
  SECOND END - www.secondend.com
  EAGLEHEART- www.eagleheart.eu
  GO INSIDE
  PREMIER - www.premier-rock.cz
  Pořadatel:
  Falcons-rock.com - www.falcons-rock.com

  10.KONCERTŮ PODZIMNÍHO GAMBRINUS TOUR
  Místo a pořadí kapel
  12.10 Sehradice u Luhačovic
  VIDOCK + PREMIÉR+ KERN

  19.10 Ostrava-Prostor
  EAGLEHEART+SECOND END+VIDOCK+KERN+MRDYNABOOM

  20.10 Brno-Favál
  MR.DYNABOOM +VIDOCK+EAGLEHEART+KERN

  26.10 Sloup v Moravském Krasu
  Mr.Dynaboom+Go Inside+ Vidock+ KERN

  2.11 Břežany u Znojma
  EAGLEHEART +SECOND END +VIDOCK + KERN+ Mr.DYNABOOM

  3.11 Mutěnice-Eden
  Mr.DYNABOOM+SECOND END+ KERN+VIDOCK

  9.11 Vranovice
  SECOND END+ VIDOCK+KERN+GO INSIDE

  10.11 Senožaty u Pelhřimova
  VIDOCK+ PREMIÉR+KERN

  16.11 Zlín- Masters of rock Café
  MR.DYNABOOM+ EAGLEHEART+SECOND END +VIDOCK+ KERN

  17.11 Rožmitál pod Třemšínem
  MÍSTNÍ+SECOND END+KERN+VIDOCK
  ...................................................

  7.9.2007
  Koncert s Tublatankou v Havl.Brodě byl zrušen a to z důvodu rozpadu pořádající jihlavské agentury. Je nám to velice líto, ale naše kapela na tom nenese žádnou vinu a určitě se uvidíme na některé z příštích akcí.

  3.9.2007
  Shlédněte plán koncertů GAMBRINUS TOUR 2007.

  30.8.2007
  Přidány fotky z vystoupení v Nových Bránicích.

  29.8.2007
  Přidány fotky z vystoupení ve Skaličce.

  21.8.2007
  Koncert 31.8 v Židlochovicích zrušen ze strany pronajímatele haly (info Sklenda).
  Svícafest vol.5 (Slavkov 14.9.2007) z technických důvodů zrušen, info zde >>.

  14.8.2007
  Na přání kapely otvírám přístup do Knihy návštěv a ShoutBoard bez hesla.

  Aktualizace koncertů, mapa na akci v Nových Bránicích, aktualizace plánovaného času vystoupení - Jiříkovice, Židlochovice, Slavkov a Březůvky.

  25.7.2007
  Zamezil jsem free přístup do Knihy návštěv, a to jen ze svých osobních důvodů (nikdo z kapely mne o to nepožádal), a to proto, aby kluci měli klid pro práci a tvorbu, aby nám i nadále rozdávali radost, pěknou hudbu a elán.
  Přístup poskytnu na vyžádání, po ověření údajů, můžete také dotazy psát na moji e-mailovou adresu. Pokud budou dotazy v mé kompetenci, zodpovím je sám, dotazy týkající se kapely předám kapele k zodpovězení. V případě potřeby vytvořím novou stránku "Odpovídáme Vám", kde budou odpovědi na časté dotazy na kapelu. Pokud bude v knize příspěvek od "anonyma", vyhrazuji si právo ho smazat.
  Tímto se omlouvám všem přátelům a fandům Kernu, kteří to s nimi mysleli vždy dobře a upřímně.
  webmaster

  24.7.2007
  Vážení přátelé,
  reaguji tímto na fůru nehorázností a nesmyslů, které se v poslední době objevují v naší rubrice "vzkazy".
  Je nechutné a velmi nepříjemné, pokud se zde objevují věci hanlivé či dokonce lživé, které ve většině případů nejsou subjektivní kritikou naší muziky, ale mají za cíl diskreditovat jak kapelu, tak jednotlivé členy.
  Osobně bych si nikdy nedovolil zneužívat anonymní prostředí internetu, abych reagoval jako webpisálek na stránkách blesk.cz.
  Svoji životní tragédii jsem si prožil před 17ti lety a od té doby jsem na podobné osudy jiných velmi háklivý. Buďte, prosím, velmi opatrní při posuzování všech projevů a vyjádření při diskuzích na netu. Já ani kapela si nepotřebujeme dělat takovou odpornou propagaci.
  Pavly Kapitánové a její kamarádky je mi líto.
  J.A.Kronek

  19.7.2007
  Na Pivní pouti v Černé Hoře dne 29.9.2007 vystoupí m.j. na hlavním podiu Petr Bende, Miro Žbirka, Mig21.
  Kern vystupuje na závěr Pivní pouti v čase od 19 do 20 hod.

  10.7.2007
  Na festivalu Slunce ve Strážnici, v pátek 13.7.2007, nebude KERN vystupovat.

  4.7.2007
  Pokud chcete shlédnout fotografie nebo videa z vystoupení ve Vrchoslavicích, klikněte na linky. Autorovi (r.walker) děkujeme.

  4.7.2007
  Na počátku léta Vám přejeme příjemné a krásné prožití Vašich dovolených, prázdnin a dnů lenošení, ať už ji budete trávit doma nebo venku, hodně sluníčka, vody a odpočinku.
  Na viděnou a na slyšenou ! Mějte se a smějte se !
  Váš KERN

  27.6.2007
  Festival Slunce Radia Hey Brno (29.6. na Riviéře) bude on-line vysílán (streamován) přes web TV brněnská 1 na www.tvb1.cz.
  Nevíte jak se dostat na Riviéru ? Mapu naleznete zde.

  19.6.2007
  Aktuální info k vystoupení KERNu na festivalu Slunce na brněnské Riviéře dne 29.6. :
  40ti minutový blok nej pecek zahraje KERN jako finále večera , poslední, o půlnoci ! Posun z 21.hodiny je vyhověním prosbě paní Jarmilky Šulákové a Fleretu. Takže Fleret hraje už v 21:10 hod. po Blue Effektu a KERN v 00:00 hod. - posledňák po Horkýže slíže !
  Toliko informace pro naše fans, aby zase netrpěli nedočkavostí - jako v Holubicích...!!! Jinak s pořadatelem FT Records dělám anonci na fest ve čtvrtek v ČT Brno (s klipem) a ve středu 27.6.. ještě v brněnském rádiu ve 14:00 hod. s CD ! Ještě jedno upozornění pro fans: vzhledem k rekonstrukci magistrály kolem Rivcu doporučuju zejména motoristům přijet dřív a v okolí bezpečně zaparkovat, cejtím ve vzduchu dopravní kolakolakolaps.....
  P.S. Nemáte někdo z fandů foto z Holubic ze dne 16.6. ?
  J.A.K

  Aktualizace koncertů, přidáno vystoupení dne 14.9.2007 na motosrazu Vipers - Březůvky u Zlína.

  30.5.2007
  Od Jaroslava Procházky jsme obdrželi několik pěkných fotografií z koncertu v Ivančicích, tak se podívejte.

  23.5.2007
  Freestyle Contest 2
  V Ivančicích se bude dne 26. května v sobotu konat 2. ročník celodenní sportovní akce s následným koncertem několika rockových skupin (Škvor, Kern, Hazydecay, Sunset Trial, Pentarias,Stejšn) a bohatým doprovodným programem ... více >>

  Přidány koncerty 13.7. a 29.6. - Festival slunce.

  15.5.2007
  Aktualizace koncertů - přidáno 15.12. Horní Němčice (okr.Jindř.Hradec) , posunutý motosraz v Lančově o týden na 8.9., zrušeno 29.6. Spálené Poříčí.

  30.4.2007
   Více fotografií V sobotu jsem si zahrál po 35 letech hokej, za HC Falkons Hrušovany. Sklendovo pozvání na špíl proti Olympu Praha jsem původně chtěl odmítnout, ale díky tréninkovému soustředění na ledě stadionu v Rosicích jsem zjistil, že mě brusle unesou a nohy nezradí a dokonce pár rychlých temp s hokejkou udejchám - tak jsem do toho šel ....
  Hrát proti Martinu Dejdarovi, Pavlovi Novému a dokonce Jirkovi Hrdinovi byla velká výzva. Atmoška matche byla super, absolvoval jsem několik vítězných buly a 3x jsem si jako forward sáhl při útoku na puk a ani jednou nespadl ... Udělali jsme si bezva žízeň a závěrečný raut na hotelu AVANTI neměl chybu.
  Chci touto cestou poděkovat Sklendovi a celému mančaftu HC Falkons za trpělivost a shovívavost s mým hokejovým mistrovstvím, děkuji i za péči kustodů a masérů týmu a za zapůjčení profi výstroje, zejména suspenzoru. Bez těchto nezbytností a důvěry bych byl ztracen. Olymp Praha byl těžký soupeř a tak výsledek 9 : 9 byl zasloužený. Kvalitní akce a super organizace !
  Přeji všem bezva sportovní zážitek při sledování Mistrovství světa v hokeji, a našim chlapcům z l a t o !
  J.A.Kronek

  27.4.2007
  Pozvánka na "Hokejovou show", která se koná v Brně, dne 28.4.07 v hokejové hale Stel, naproti Boby centra. Účast hráčů Olympu v sestavě : DEJDAR Martin , NOVÝ Pavel, HRDINA Jiří, BERAN Michael, ČERMÁK Petr, ČIHÁK Ladislav , DVOŘÁK David, DVOŘÁK Robert, HERDA Jiří, HOJER Petr, SEJF Nezár, VACEK Pavel, KEYZLAR René a další. S VIP Falcons přijedou např. J.A.KRONEK z kapely KERN, cyklističtí mistři Lazar, Hrazdíra, Klasa, a Klimeš ex-fotbalista BOBY Brno aj.. Více na plakátě.

  20.4.2007
  Podívejte se na několik fotek z koncertu v Babicích u Rosic, kde je s námi Karlova tříletá dcera Monika. Že by se potatila ... ?

  24.3.2007
  Podívejte se na slibovaná videa, naleznete je zde nebo použijte v navigaci odkaz "Video".

  22.3.2007
  Z našeho videoarchivu pro Vás připravujeme několik videí, kde kapela nebo jen J.A.Kronek vystupuje např. v televizi anebo na koncertě. Dnešní video je z roku 2005, kdy Jaroslav Albert Kronek vystupoval v televizi PRIMA, píseň kterou zpívá se jmenuje "Dlouhý let".


  21.3.2007
  Aktualizace plánu koncertů.

  22.2.2007
  Aktualizace plánu koncertů, rozšířeno o koncert 26.5. v Ivančicích, v 19:00 hod.

  21.2.2007
  Aktualizace plánu koncertů, rozšířeno o fest 28.4. v Přerově.

  14.2.2007

 • Náš fanda a kamarád, Marek V. nám poskytl skvělý video záznam koncertu "live", moc děkujeme. Podívejte se na krátkou ukázku videa "V kotli" a zkuste uhodnout, kde a kdy se tento koncert konal. První z Vás, který uhodne, obdrží odměnu. Vaše tipy můžete posílat na kontaktní e-mail v sekci "Kontakt" nebo můžete využít náš "ShoutBoard".
 • Aktualizace koncertů - 8.4.07, fesťák Práče.

  9.2.2007
  Aktuáizace koncertů - nově Lančov - motosraz, Slavkov u Brna - Svícafest, Rožmitál p.Třemšínem.

  29.1.2007
  Aktuální plán sjednaných koncertů na rok 2007.

  << předchozí      další >>

 • Reklama

  Pivovar Černá Hora vyrábí m.j. pivo KERN, jehož název byl definován oboustrannou spoluprací pivovaru se skupinou KERN.

  Stránky pivovaru
  www.pivovarcernahora.cz

  DVD Klipologie
   Upoutávka na DVD Klipologie
  Upoutávka na DVD
  Prohlédnout
  CD ..od narození

  Prohlédnout

  CD Kdo s koho

  Prohlédnout

  CD Demo 1984-5

  Prohlédnout

  Zpěvník Kern

  Obsah Zpěvníku Kern :

  1) Absolutní sólo
  2) A zítra zase
  3) Avantýry sladké
  4) Bitva v Černé Hoře
  5) Blízko nás
  6) Černý kocour
  7) Dál a dál
  8) Exploze snů
  9) Fernetový oči
  10) Hvězdám už nevěřím
  11) Jenom stárneme,nic víc
  12) Jsme lidé
  13) Kdo s koho
  14) Milion týdnů loučení
  15) Miss aut
  16) Nejlepší ženský už nejsou
  17) Není větší síly
  18) Oživ tu tvář
  19) Půlnoční lady
  20) Ráno má punc
  21) Silnější,než já
  22) Stokrát za život
  23) To jsme my
  24) To se mi jen zdá
  25) Ty můžeš
  26) Ty se mi vdáváš
  27) Už vím
  28) V sobotu ne
  29) Víckrát mi nevolej
  30) Všední známosti
  31) Všeho s mírou
  32) Zapomeň
  33) Zapomenutí muži
  34) Zídka bláznů

  © Copyright 2006 Kern-remember